Zapakuj na prezent

Obdaruj bliskie Ci osoby prezentem!

 

 

Drodzy klienci! Specjalnie dla Was wprowadziliśmy nową usługę ZAPAKUJ NA PREZENT, dzięki której możesz sprawić radość i zaskoczyć bliską Ci osobę. Ty zamawiasz prezent, my zajmujemy się pakowaniem, a następnie dostarczeniem przesyłki na wskazany przez Ciebie adres. Paczka zostanie przez nas zapakowana w ładny i estetyczny papier pakowy oraz ozdobiona jutowym sznurkiem. 

 

Jak skorzystać z pakowania na prezent?

Przed zrealizowaniem zamówienia zaznacz opcję w koszyku „Zapakuj na prezent”,  a produkty, które się tam znajdą zostaną przez nas estetycznie zapakowane.  Oczywiście w paczce nie będzie widocznych cen. Dowód zakupu dostarczymy Ci na maila. 

 

Ile kosztuje opcja pakowania prezentów?

Usługa ta kosztuje 15 zł.  Jest to jednorazowa opłata, którą musisz ponieść. Koszt pakowania nie wlicza się w wartość zamówienia potrzebną do skorzystania z darmowej dostawy. 

 

Czy każdy produkt można zapakować?

Tak, dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie produkty w naszej ofercie zostały odpowiednio zapakowane. Większe gabarytowo przesyłki można skonsultować z naszym Biurem Obsługi Klienta

 

Jak pakowane są paczki prezentowe?

Paczka opakowywana jest w ładny i estetyczny papier pakowy oraz przewiązywana jutowym sznurkiem. Na wierzch dodajemy naklejkę z napisem „Dla Ciebie”. Paczkę wkładamy w dodatkowy karton, aby podczas transportu nie uległa zniszczeniu. 

 

Czy można wysłać produkt obdarowanej osobie?

TAK! Dostarczymy produkt w Twoim imieniu. Wystarczy w polu dostawy podać adres, na jaki mamy wysłać paczkę. Nie zapomnij również o numerze telefonu do odbierającej osoby – ułatwi to kontakt z kurierem. Ważne, abyś w zamówieniu podał swój adres mailowy, na który będziemy mogli wysłać dowód zakupu. 

 

Czy istnieje możliwość zwrotu / wymiany produktów zapakowanych na prezent ?

Oczywiście, tak jak w przypadku zwykłych zwrotów lub wymian, jest na to 30 dni.  Dotyczy to jednak wyłącznie samych produktów, a nie opakowania prezentowego. Szczegółowe informacje jak zwrócić lub wymienić produkt znajdziesz tutaj.